JARMARK SI ŠEL PRO „OBČANKU“!

Mgr. Jiří Mazal

• Mgr. Daniela Kozůbková

Vždyť se letos konal už po patnácté!

Narozeniny spojené u člověka s převzetím tohoto důležitého dokladu provázela duha složená z pestrých barev balónků zářící do všech stran.

Zahradu a skákací hrad chránili jezdci na koních.

Vůně černé kuchyně linoucí se ze špekáčků opékaných nad ohněm vábila všechny ke vstupu. Kdo se nechal zlákat, mohl se seznámit se psy, vyvážit nezdravou stravu návštěvou ovocného baru nebo si odnést domů vlastní výtvor (např. vějíř, záložku, jarní dekoraci, náramek, zvíře).

Hravé povahy trávily čas u deskových her, u pexesa či s klokanovými kartami. V závoji bublin a proměnou při malování na obličej procházeli hlavně mladší žáci.

Své půlkulaté výročí si ŠKOLNÍ JARMARK dne 23. 6. 2023 užil také díky představení „Kouzelná třída“ redaktorů i skvělých herců z časopisu Cihláček a díky všem žákům a jejich rodinným příslušníkům, kteří s JARMARKem slavili a mnoho pro něj vyrobili i prodávali.

Každým dnem se blíží narozeniny šestnácté …